AVG Zen - Admin Console

AVG Zen - Admin Console 1.0.33.1

Centrum sterowania aplikacjiami AVG

AVG Zen to platforma która pozwala na kontrolę ustawień wszystkich produktów AVG. W jednym miejscu możemy zarządzać aplikacjami do bezpieczeństwa, wydajności i ochrony prywatności na wszystkich naszych urządzeniach.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Centralna kontrola produktów AVG
  • Alerty w czasie rzeczywistym
  • Minimalistyczny interfejs
  • Prosta konfiguracja

Wady

  • Nie pozwala na wiele
  • Nie za bardzo przydatne
  • Tylko prosty monitoring

Niezły
6

AVG Zen to platforma która pozwala na kontrolę ustawień wszystkich produktów AVG. W jednym miejscu możemy zarządzać aplikacjami do bezpieczeństwa, wydajności i ochrony prywatności na wszystkich naszych urządzeniach.

Raportowanie z działania programów w czasie rzeczywistym

AVG Zen to prawdziwe centrum monitoringu dla wszystkich produktów AVG, nie tylko na naszym jednym komputerze, ale też pozostałych komputerach w domu, smartfonach i tabletach. Dzięki tej platformie zyskujemy dostęp do wszystkich informacji o rozwiązaniach AVG, jakie mamy zainstalowane.

Oprogramowanie to informuje nas o działaniach, jakie musimy podjąć w celu zwiększenia ochrony, wydajności i poufności.Dzięki AVG Zen optymalizujemy nasze narzędzia. Na przykład program zaleci nam skanowanie drugiego komputera i przypomni, że część opcji jest wyłączona, albo baza wirusów wymaga aktualizacji.

Sam AVG Zen nie wykonuje jednak żadnych czynności, to rozwiązanie dedykowane do monitoringu i naprawy wszelkich usterek w oprogramowaniu i szybkiej zmiany opcji. I tak jednak zawsze należy przejść do odpowiedniego programu na konkretnym urządzeniu.

Prosty w konfiguracji

Interfejs AVG Zen jest bardzo minimalistyczny, nie znajdziemy tu zbyt wielu opcji i menu. Wszystko jest niezwykle uproszczone.

Dla tych, którzy już mają produkty AVG, konfiguracja aplikacji jest bardzo prosta. Wystarczy nasz e-mail, aby podłączyć wszystkie urządzenia i aplikacje od AVG. Dla innych procedura jest również prosta, będziemy jednak z poziomu AVG Zen mogli zainstalować takie aplikacje jak AVG Internet Security, czy AVG PC TuneUp. Jeśli nie macie kilku urządzeń, to AVG Zen nie jest zbyt przydatny, szczególnie, że wersja trial działa wyłącznie przez 30 dni.

Czy rzeczywiście tego potrzebujemy?

Jeśli korzystacie z rozwiązań AVG do ochrony wielu urządzeń, to Zen jest doskonałym narzędziem do ich monitoringu.Oprogramowanie jest łatwe w konfiguracji i wyświetla wszelkie przydatne informacje o używanych produktach AVG. 

Jednak program ten nie oferuje zbyt dużo, wyświetla tylko stan pracy oraz odpowiednie komunikaty, które i tak są dostępne w aplikacjach AVG. Generalnie nie jest to narzędzie niezbędne, skoro i tak musimy finalnie przejść do odpowiedniego programu aby nim zarządzać.

AVG Zen - Admin Console

Download

AVG Zen - Admin Console 1.0.33.1

Opinie użytkowników o AVG Zen - Admin Console

Sponsorowany×