Farming Simulator

Farming Simulator 1.0.13

Symulator farmy na telefon i tablet Android

Zalety

  • Duża ilość maszyn rolniczych
  • Szczegółowe odwzorowanie wiejskich realiów
  • Wciągająca rozgrywka strategiczna

Wady

  • Grafika nie powala

Dobry
7

Ten program nie jest już dostępny do pobrania. Zalecamy, aby pobrać Farming Simulator 16.

Farming Simulator 2012 na Android to najnowsza część gry ze słynnej rolniczej serii. Jest ona znana także jako Symulator Farmy 2012 lub Landwirtschafts Simulator 2012. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, by popracować w polu i przejechać się traktorem, teraz masz okazję!

Farming Simulator w wersji na Android jest uproszczoną wersją gry Farming Simulator na PC. Grafika na pewno nie jest tak świetna, jak na komputerze, ale i tak pozwala poczuć atmosferę wsi i prac polowych. Najważniejsze, że teraz możesz założyć i rozwijać swoje gospodarstwo grając na tablecie i telefonie - gdziekolwiek jesteś.

Jak nietrudno się domyślić, zadaniem gracza w Farming Simulator 2012 jest prowadzenie gospodarstwa. W tym celu musisz siać i zbierać plony, kupować nasiona, nawozić pola, no a przede wszystkim jeździć ciągnikami.

Farming Simulator 2012 pełen jest fascynujących maszyn, które możesz wypróbować. Do dyspozycji masz traktory, kombajny i wiele innych specjalistycznych pojazdów, których nazwy pozostają obce mieszkańcom dużych miast. Wszystkie maszyny są wzorowane na prawdziwych maszynach rolniczych.

W grze możesz niczym w realnym świecie poruszać się po okolicy, zwiedzać pobliskie miasto i jeździć drogami na oddalone pola. Oprócz tego zachowana jest sekwencja dni i nocy, co dodatkowo urealnia rozgrywkę i pozwala lepiej zsynchronizować się z rytmem natury.

Farming Simulator 2012 na Android to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników gier rolniczych. Jeśli jeszcze nie zasmakowałeś pracy w wirtualnym polu w wersji 2012, to koniecznie musisz spróbować.

Farming Simulator

Download

Farming Simulator 1.0.13

Opinie użytkowników o Farming Simulator

Sponsorowany×