ipla

ipla na Android 3.7.3

Jest na co popatrzeć!

Zalety

 • Dostęp za darmo do ogromnej ilości wideo
 • Atrakcyjny interfejs
 • Możliwość aktywowania konta Ipla Vip z nielimitowanym zapisywaniem wideo i brakiem reklam

Wady

 • Nawigacja po kategoriach
 • Treści tylko z zasobów telewizji Polsat

Bardzo dobry
8

Ipla to darmowa aplikacja na urządzenia z systemem Android. Umożliwia oglądanie programów telewizyjnych, serwisów informacyjnych, seriali, teledysków i koncertów z biblioteki telewizji Polsat. Jeśli lubimy choć jeden program nadawany w telewizji Polsat, aplikacja Ipla przemieni naszego Androida w mini tv.

Dzięki programowi Ipla otrzymujemy dostęp do ponad 10 tysięcy materiałów wideo. Oferta Ipla jest bardzo różnorodna, dlatego każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Mamy do dyspozycji sporo interesujących materiałów, począwszy od najnowszych seriali Polsatu takich jak "Szpilki na Giewoncie", starych hitów w postaci seriali "Włatcy Móch", czy "Świat według Kiepskich", przez różnego rodzaju kabarety i serwisy informacyjne "Polsat Wydarzenia", skończywszy na sporcie.

Ipla na Android wygląda dobrze, choć nie idealnie. Strona główna zawiera polecane materiały, wygląda nowocześnie i atrakcyjnie. Przebijanie się przez drzewko kategorii lub wyszukiwanie jakiegoś specyficznego programu nie jest już tak proste. Ipla broni się jednak atrakcyjną treścią, którą możemy nawet zapisać w pamięci urządzenia, tak aby obejrzeć wideo offline.

Ipla dostępna jest na wiele platform. Ulubione programy Polsatu możemy oglądać na Ipla na PC, Ipla na Mac oraz w urządzeniach mobilnych: Ipla na iPhone/iPad oraz Ipla na Nokia.

Aplikacja działa poprawnie także na tabletach z rozdzielczością 1280 x 800 i systemem Android 3.0 i 3.1 - Honeycomb Tablet. Oglądaj filmy pełnometrażowe w IPLA! Wersja 3.5 umożliwia dostęp do kategorii FILM. Aby zapoznać się z ofertą wejdź w zakładkę Wideo->FILM. (Usługa dostępna dla urządzeń z systemem Android 4.0.3 lub nowszym.)

Zmiany

 • Aplikacja działa poprawnie także na tabletach z rozdzielczością 1280 x 800 i systemem Android 3.0 i 3.1 - Honeycomb Tablet. Oglądaj filmy pełnometrażowe w IPLA! Wersja 3.5 umożliwia dostęp do kategorii FILM. Aby zapoznać się z ofertą wejdź w zakładkę Wideo->FILM. (Usługa dostępna dla urządzeń z systemem Android 4.0.3 lub nowszym.)
ipla

Download

ipla na Android 3.7.3

Opinie użytkowników o ipla

 • według Anonymous

  filmy.
  Całkiem różni się od tej wersji na komp. np. Czas honoru chciałem obejrzeć na tablecie i nie ma takiego ...   Więcej

 • według Radek Grabarek

  @sugle.
  Rzeczywiście producent o Sony Ericsson Xperia neo V nic nie wspomina. Już poprawiliśmy. Dzięki za info..   Więcej

 • według Anonymous

  Czy aby napewno działa na Sony Ericsson Xperia neo V??.
  Czy aby na pewno klient ipla działa na Sony Ericsson Xpe...   Więcej

Sponsorowany×