UR 3D Launcher

UR 3D Launcher 3.0.1523.4

Przekształć swój telefon z pomocą zombie, niedźwiedzi polarnych oraz samochodów wyścigowych

Jeśli jesteś znudzony swoim telefonem i chcesz coś zmienić, to UR 3D Launcher pomoże ci urozmaicić twoje urządzenie niedźwiedziami polarnymi, zombie, nawiedzonymi domami czy wyścigówkami.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Użyteczna personalizacja oraz opcje rekomendacji aplikacji
  • Tapety w 3D wyglądają niczym film
  • Łatwy do zainstalowania i modyfikacji
  • Szeroki zakres dostępnych tematów i tapet

Wady

  • Trudności z ponownym włączeniem bocznego paska, jeśli go wyłączymy
  • Kilka użytecznych zagadnień

Bardzo dobry
8

Jeśli jesteś znudzony swoim telefonem i chcesz coś zmienić, to UR 3D Launcher pomoże ci urozmaicić twoje urządzenie niedźwiedziami polarnymi, zombie, nawiedzonymi domami czy wyścigówkami.

Pozwól pochodzić zombie po swoim telefonie

Launcher obecny w Androidzie to aplikacja, która pozwoli ci na zmianę ekranu domowego (wyglądu oraz sposobu działania), a także menu z listą aplikacji (gdzie zobaczysz wszystkie zainstalowane pozycje).

Aby skorzystać z takiego launchera, musisz przełączyć swój domyślny launcher Google w Stronie głównej, którą odnajdziesz w opcjach urządzenia dostępnych w ustawieniach systemu. Kiedy wybierzesz UR 3D Launchera, możesz zdecydować, czy nastąpi to tylko raz, czy chcesz, aby był on już na stałe.\n

Kiedy zainstalujesz już UR 3D Launchera, pierwszą rzeczą, jaką będziesz chciał wykonać, jest zmiana tapety. Ta opcja w programie UR 3D Launcher jest po prostu znakomita. Aplikacja daje nam bazę tapet w 2D, które instalują się wraz z aplikacją, oraz pozwala na zainstalowanie tapet w wersji 3D, które jednak muszą już zostać pobrane z Google Play.

Niektóre z tapet 3D przypominają nawet bardziej krótkie filmy lub gry. Przykładowo tapeta z zombie podczas przesuwania ekranów wprawia w ruch obecne tam zombie, sprawiając wrażenie, że wchodzą one w interakcję z twoimi gestami. Jedną minutę zachowują się spokojnie, a kolejną próbują cię zaatakować, aż cały ekran pokrywa się krwią. Elementy graficzne zostały dobrze zaprojektowane i przemyślane z niewiarygodną wręcz dbałością o szczegóły.

Również ikony umieszczone na pulpicie zmieniają się zgodnie z tapetą. Znajdziesz tam przykładowo kamień grobowy w temacie związanym z nawiedzonymi domami, choć możesz też wybrać domyślną ikonę, jeśli tylko chcesz. Możesz również spersonalizować dostępne tapety, poprzez dodanie w dowolnym miejscu swojego zdjęcia czy imienia.

Oczywiście, tapety to nie jedyne zmiany, jakie przynosi UR 3D Launcher. Domyślnie wprowadza on boczny panel dostępny po przejściu do ekranu domowego. Możesz w nim zmienić wszystkie swoje preferencje. Znajdziesz tam także listę najczęściej otwieranych aplikacji. Panel ów znika, kiedy otworzysz jakąś aplikację. Jest on widoczny jedynie na ekranie domowym systemu.

Launcher zawiera także swój UR app store, czyli sklep z aplikacjami oraz sekcję z rekomendowanymi aplikacjami, które są lub mogą być zainstalowane u ciebie. Nie jest do końca jasne, jak ów proces przebiega i na jakiej zasadzie są w nim wybierane aplikacje, ale możesz tę sekcję swobodnie usunąć.

Jest tu także pasek na samej górze ekranu, w którym możesz przeszukać dowolną rzecz w Internecie, jednak będzie on nieaktywny, jeśli we właściwościach programu UR 3D Launcher zaznaczysz Google jako preferowaną wyszukiwarkę.

Ogromna możliwość dopasowywania wyglądu oraz funkcji

Dobrą rzeczą w aplikacji UR 3D Launcher jest opcja dużego wyboru tego, co chcesz lub nie chcesz zobaczyć w swoim telefonie. Nie lubisz paska wyszukiwania? Chcesz go wyłączyć? Uwolnij się od tego! Uważaj jednak, bo gdy wyłączysz boczny pasek, możesz nie znaleźć drogi do jego przywrócenia. Wówczas jedyną drogą, aby tego dokonać, będzie odinstalowanie bądź przeinstalowanie aplikacji. Klikanie w aplikacji raczej niczego nie spowoduje, musi on zostać ponownie zainstalowany.

Aplikacja pozwala na bardzo prosty wybór tapety oraz zmianę swoich preferencji (tak długo, jak będziesz utrzymywał aktywny pasek boczny).

Aby zmienić tapetę, należy przytrzymać przez chwilę palec na ekranie pulpitu. Czasem taka instalacja nie jest płynna i potrzebuje kilku, prób aby się udała.

Jedyną negatywną cechą, na jaką możesz zwrócić uwagę, jest system rekomendacji aplikacji, który zdaje się powtarzać, nawet jeśli usuniesz aplikacje z ekranu domowego. Także poziom zużycia baterii nie wygląda na zwiększony, kiedy ustawisz tapetę w wersji 3D.

Styl i jego sedno

UR 3D Launcher daje prosty sposób na kompletną transformację wyglądu twojego systemu za pomocą kilku kliknięć. Tapety 2D są ok, ale prawdziwe wrażenie robią dopiero te z efektem 3D. Ich jakość jest różna, jednak tapety z zombie oraz nawiedzonym domem są naprawdę imponujące.

Jeśli chodzi o pozostałe funkcje, UR 3D Launcher dostarcza kilka dodatków, które są naprawdę użyteczne, takie jak lista ostatnio używanych aplikacji. Nadal jest tam również kilka użytecznych zagadnień, które powinny zostać poprawione (jak można przywrócić boczny pasek?). Podsumowując, taka aplikacja to świetny wybór na podstawowego launchera.

UR 3D Launcher

Download

UR 3D Launcher 3.0.1523.4

Opinie użytkowników o UR 3D Launcher

Sponsorowany×